Dla biznesu

WAWTEL - Dla biznesu

 

 

Usługi dla Biznesu

Dzięki posiadaniu nowoczesnej sieci światłowodowej, możemy zaproponować Państwu indywidualnie dobrane i skrojone na miarę potrzeb usługi dla firm i przedsiębiorstw takie jak:

 Dostęp do Internetu

 Transmisja danych

 Telefonia VoIP

 

Gwarancja jakości

Oferowane przez nas usługi dla biznesu charakteryzują się najwyższą jakością i dostępnością parametrów.

Wszystkie oferowane przez nas łącza biznesowe są symetryczne (przepustowość Download = Upload) z gwarancją pasma oraz z umową SLA gwarantującą czas reakcji na zgłoszenie oraz czas naprawy usługi w przypadku awarii.

Połączenie z naszą siecią jest realizowane za pomocą światłowodów lub w przypadku braku możliwości technicznych za pomocą radiolinii w pasmach licencjonowanych.

Ilość stałych adresów IP oraz konfiguracja usług jest dostosowana do Państwa potrzeb.

Dla najbardziej wymagających klientów, dla których nawet najmniejsza awaria usług może generować wymierne straty, oferujemy usługi protekcją (automatyczne przełączanie łącza na wypadek awarii).

Koszty takiej usługi są przygotowywane indywidualnie dla Państwa firmy. Szczegółową ofertę przedstawimy Państwu po kontakcie z naszym Biurem Obsługi Klienta.

 

Zasięg sieci 

W przypadku usług biznesowych jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi w miejscach, gdzie nie posiadamy jeszcze własnej sieci - w takim przypadku indywidualnie zbadamy warunki techniczne i wycenimy koszt podłączenia.

Jeżeli Państwa firma szuka możliwości podłączenia do sieci w miejscu, gdzie nie świadczymy usług to prosimy o kontakt. 

 

WAWTEL - Światłowodowy Internet